Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

ZIMNAR i WOŚP

Sty 19, 2017 | 0 komentarzy

ZIMNAR I WOŚP

Niedziela – tym razem żadne błogie lenistwo. tylko aktywność i dwie masowe imprezy -ZIMNAR I WOŚP. Wszyscy zrobiliśmy coś wspaniałego. Mieszkańcy Oławy, znajomi, przyjaciele i rodzina po raz kolejny wspólnie pokazali, że pamiętają o Eli i poświęcili całą swoją energię na pomaganie.

Podczas drugiego etapu ZIMNARA biegacze dali z siebie wszystko w biegu dla Eli. Te wszystkie kciuki wyciągnięte ku górze i baner z hasłem „STAWIAMY ELĘ NA NOGI” naprawdę robiły wrażenie! Każdy, kto mógł to zobaczyć od razu czuł energetyzującą moc i krążącą w powietrzu serdeczność. Wszystko to świadczy o tym, że przyjaciele Eli potrafią się jej odwdzięczyć za wszystko, co dla nich i dla wielu innych, często obcych osób, zrobiła. To także realny dowód na to, że Ela jest wyjątkowym człowiekiem, który ma w sobie niezwykłą moc jednoczenia!

Ale sam bieg to nie wszystko! Na WOŚP- w czerwonym namiocie (gdzie, co roku Ela sprzedawała losy) stanęła nasza kartonowa Ela. a obok niej skrzynia dobrych słów. Nie spodziewaliśmy się, że pojawi się aż tylu chętnych do odwdzięczenia się i napisania kilku prostych słów od siebie! Prosto z serca, dla Eli – żeby było jej łatwiej, żeby siła ją nie opuszczała.

Wniosek? DOBRO POWRACA ❤

Zdjęcia możecie oglądać dzięki http://www.zmierzymyczas.pl/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon