Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Wydarzenia

Pożegnanie

Wyjątkowe, ostatnie spotkanie i nowy początek.

V bieg dla chorych na raka

Wracamy do działania i pomagania! V bieg dla chorych na raka zbliża się wielkimi krokami. Zapisy już ruszyły!

Akcja niespodzianka

Na Elę znów czekała kolejna, przemiła niespodzianka. Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie, co takiego się wydarzyło!

101 tys km za nami

We wspólnej inicjatywie KILOMETRY DLA ELI osiągnęliśmy naprawdę imponujący wynik! Koniecznie tutaj zajrzyjcie i sprawdźcie, jak długi odcinek udało się nam pokonać zaledwie w ciągu miesiąca. Taka pomoc niesie prawdziwą energię!

Video z koncertu

Na Elę znów czekała kolejna, przemiła niespodzianka. Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie, co takiego się wydarzyło!

Relacja z koncertu

Kto przyszedł na koncert? Jak się udała zabawa? Co i za ile wylicytowano? Ile pieniędzy zebrano na leczenie Eli? O tym wszystkim przeczytacie właśnie tutaj.

Bieganie – pomaganie

Róbcie razem z nami kilometry zdrowia! To wspaniały pomysł, żeby zadbać o siebie i wesprzeć Elę. Zajrzyjcie tutaj i zobaczcie jak łatwo można to zrobić.

W szpitalu wydarzył się prawdziwy cud!

Cud, którego lekarze nie potrafią wytłumaczyć. Znak, o jakim można by tylko marzyć. A wszystko wtedy, gdy niemożliwe staje się możliwe.. Zobaczcie sami!

Talent na licytację

Podczas koncertu odbędzie się licytacja, a na niej nietypowy gość z nietypową ofertą! Koniecznie musicie sprawdzić kto to i, co dla Was przygotował!

Dawcy szpiku pilnie poszukiwani!

W trakcie trwania koncertu charytatywnego będzie można zostać krajowym dawcą szpiku! Nie trzeba będzie nigdzie chodzić ani niczego szukać – stoisko fundacji DKMS będzie na Was czekało w Centrum Sztuki w Oławie.

Koncert charytatywny dla Eli

Przed nami kolejne, wspaniałe wydarzenie – koncert charytatywny zorganizowany specjalnie dla Eli! Wystąpią najlepsi lokalni artyści. Szybko rezerwujcie bilety!

Tak zatańczyliśmy zumbę!

Świetna impreza, na której pojawiło się sporo osób. Wszyscy doskonale się bawili. Taka forma pomocy zdecydowanie przypadła do gustu wszystkim uczestnikom maratonu. Oprócz tego była relacja live i rozmowa online z Elą!

ZIMNAR i WOŚP

Niedziela – tym razem żadne błogie lenistwo. tylko aktywność i dwie masowe imprezy -ZIMNAR I WOŚP. Wszyscy zrobiliśmy coś wspaniałego. Mieszkańcy Oławy, znajomi, przyjaciele i rodzina po raz kolejny wspólnie pokazali, że pamiętają o Eli i poświęcili całą swoją energię na pomaganie.

Wszyscy tańczymy dla Eli!

W niedzielę 22 stycznia o 17.00 startuje Charytatywny Maraton Zumba Fitness. To świetna okazja, żeby zadbać o zdrowie swoje i Eli także! Po prostu musicie tam być!

W odwiedziny do Eli

Tuż przed samą operacją – jeden dzień przed – grupa przyjaciół postanowiła odwiedzić Elę i sprawdzić jak się miewa. Nie zabrakło też słów i gestów wsparcia. Wszystko po to, by pokazać Eli jak ważną jest osobą oraz, że jej zaangażowanie i pomoc są naprawdę doceniane przez tak wielu ludzi!

Niecodzienne bilbordy

Ostatnio w Oławie pojawiło się coś zupełnie nowego. Coś czego jeszcze nie było! To całkiem nowe, zaskakujące, kolorowe i duże 2 bilbordy, które diametralnie odróżniają się od pozostałych. To bilbordy wsparcia dla Eli!

Wszystko zaczęło się 12 grudnia…

Wszystko zaczęło się 12 grudnia na Gali Kobiecych Twarzy na Zamku Książ w Wałbrzychu. To tam otrzymałam nagrodę OSOBOWOŚĆ ROKU 2016. Niestety, wchodząc na scenę - z resztą już przy pomocy koleżanki i z bólem nogi - i opierając się całym ciężarem ciała na jej ramieniu,...

Spotkanie organizacyjne

Strona działa! W czwartek 5 stycznia 2017 roku w Oławie spotkała się pewna grupa ludzi. Wszyscy wspólnie zaczęli myśleć, dyskutować i szukać sposobów, jak pomóc Eli. To był doskonale wykorzystany czas. Jako ich pomysł powstała między innymi strona internetowa, na...

Będziemy wspierać Elę!

Ela! Zawsze, gdy tylko dowiadywałaś się, że ktoś jest chory i potrzebuje pomocy, natychmiast ruszałaś do działania. Nie widziałaś przeszkód, nie zastanawiałaś się, jakie będą tego koszty. Nie czekałaś aż ktoś Ci w tym pomoże lub do momentu, gdy znajdą się sponsorzy....

Trzymamy kciuki!

Wyraź swoje wsparcie dla Eli przesyłając zdjęcie na adres: stawiamyelenanogi@gmail.com. Zdjęcia publikujemy z drobnym opóźnieniem.

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon