Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

W szpitalu wydarzył się prawdziwy cud!

Sty 31, 2017 | 0 komentarzy

Z największą radością i ciągłym jeszcze niedowierzaniem, informujemy wszystkich, którzy trzymają kciuki za Elę, że wydarzył się PRAWDZIWY CUD!

Lekarze sprowadzili specjalny sprzęt z USA, ostrzegali, że jeśli operacja się nie powiedzie, konieczna będzie amputacja, przygotowali salę. Ogółem – wszystko było dopięte już na ostatni guzik z myślą o jutrzejszej (1 lutego) operacji ręki, jaką miała przejść Ela.

Dziś rano tradycyjne procedury przygotowania do operacji, ostatni podpis pod zgodną na operację, ostatnie prześwietlenie.

I NAGLE WYDARZYŁO SIĘ TO, CO JESZCZE WCZORAJ BYŁO FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE!

Personel medyczny miał w planach wykonać prześwietlenie tylko zdrowej ręki, jednak Coś – a może Ktoś? – sprawił, że wykonano także RTG chorej ręki. Wyniki odebrały wszystkim mowę. Zapadła cisza, wypełniona niewypowiedzianym zdumieniem i przeszywającym odkryciem!

RĘKA ELI ZROSŁA SIĘ SAMOISTNIE, CHOĆ NIKT NIE POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ JAK TO SIĘ STAŁO!

Tak Kochani! Na naszej drogiej Eli dokonał się prawdziwy cud! Uniknęła czegoś, co wydawało się niestety konieczne i jednocześnie otrzymała coś, w co żaden lekarz nigdy wcześniej by nie uwierzył. To dla Eli jeden z najpiękniejszych dni w życiu! Wdzięczność i radość, jakie jej towarzyszą są nie do opisania!

Ela przesyła Wam gorące podziękowania za każdą złożoną modlitwę w jej intencji, za każde życzenia zdrowia i za każdą, gorącą myśl o niej! Ela z tej lekcji wyciągnęła prosty wniosek – warto wierzyć. A Wy, co z tego doświadczenia zabierzecie dla siebie?

Świętujcie ten dzień razem z nami! Wspólnie cieszmy się szczęściem Eli!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon