Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

W odwiedziny do Eli

Sty 13, 2017 | 2 Komentarze

W ODWIEDZINY DO ELI!

Tuż przed samą operacją – jeden dzień przed – grupa przyjaciół postanowiła odwiedzić Elę i sprawdzić jak się miewa. Nie zabrakło też słów i gestów wsparcia. Wszystko po to, by pokazać Eli jak ważną jest osobą oraz, że jej zaangażowanie i pomoc są naprawdę doceniane przez wielu ludzi!

Przyjaciele Eli szukali możliwie najlepszych sposobów na wyrażenie tego wszystkiego. I wiecie jak to zrobili? Stworzyli „Skrzynię dobrych słów”! W Centrum Odnowy Biologicznej WELLNESS każdy mógł napisać kilka nawet najprostszych słów wsparcia i wrzucić do skrzyni. To prawdziwe skarby! Oprócz tego powstał wspaniały filmik z nagraniami znajomych, przyjaciół, rodzin, a nawet całych szkół!

Takich rzeczy to się Ela nie spodziewała! Nie mogła mówić z wrażenia! Na jej twarzy na przemian pojawiał się uśmiech i płacz – wszystko spowodowane najszczerszą radością i wzruszeniem. Mało kto w takiej chwili umiałby powiedzieć to, co właśnie wtedy powiedziała Ela:

Być może jest ktoś inny, kto jeszcze bardziej potrzebuje pomocy niż ja..”

Zawsze skromna i skupiona na innych – cała Ela. Dlatego wszyscy musimy nadal ją wspierać! Śmiało, dołączajcie się i razem róbmy jeszcze więcej wspaniałych rzeczy!

2 komentarze

  1. Renata

    Super kobitka dużo zdrówka

    Odpowiedz
  2. Lucyna z całą rodzinką!

    Kochana Elu trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!! Poza tym modlę się o Twoje zdrowie!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon