Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Talent na licytację

Sty 31, 2017 | 0 komentarzy

Powoli odsłaniamy przed Wami coraz więcej niespodzianek, związanych z koncertem charytatywnym dla Eli Wojdyły. Zapominalskim przypominamy, że to już 6 lutego w OWE Odra w Oławie! Spieszcie się z rezerwacją biletów! Dlaczego?

… bo na aukcji charytatywnej pojawi się okazja do wylicytowania niecodziennej rzeczy!

Szymon Barabach wystawił na aukcję swój pakiet umiejętności pisarskich. Jego teksty zna cała Polska i kupują je największe firmy! Wy też je znacie i oglądacie na co dzień. Czy coś Wam mówi legendarna grupa „Bez Nas Wy”, Zenon Laskowiak, „Kabaret Paranienormalni” lub sklep z obuwiem CCC? A już na pewno słyszeliście to hasło reklamowe: „Woseba – ta kawa budzi mnie!”.

Właśnie dla tych osób Szymon Barabach układa najlepsze teksty, które przechodzą do historii! Teraz będzie mógł ułożyć tekst także dla Was! Będziecie mogli wybrać spośród takich form jak: wierszyk, tekst oświadczyn, słowa przeprosin, przysięga małżeńska, hasło reklamowe lub tym podobne. Zastanówcie się, co będzie najbardziej odpowiadało Waszym oczekiwaniom i szykujcie się do aukcji!

Przypominamy, że cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Eli Wojdyły.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon