Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Relacja z koncertu

Lut 9, 2017 | 0 komentarzy

Organizatorzy ,przyjaciele Eli i wszyscy zaangażowani w przygotowanie koncertu od rana byli na pełnych obrotach. Wszystko po to, aby tego wyjątkowego wieczoru każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Artyści pojawili sie dużo wcześniej przed koncertem, aby odbyć próbę. Już ten ułamek atrakcji zrobił duże wrażenie na publiczności. Kiedy zaczęli przybywać coraz liczniejsi goście, każdy doskonale czuł tę wyjątkową atmosferę dobra, życzliwości otwartości. Każdy wiedział, że właśnie w tym momencie dzieje się coś wspaniałego dla WSPANIEŁEJ osoby, jaką jest Ela.

I zaczęło się. Nie brakowało atrakcji. Nikt się nie nudził, ani nie był samotny. Były tańce, śpiewy, rubaszny humor. Wszyscy doskonale się bawili i świetnie zintegrowali. Na koncert przybyli młodsi oraz starsi i razem pokazali, jak wiele dobrego można zrobić!

Koniecznie trzeba wspomnieć też o licytacjach! Darczyńcami byli Oławianie i przyjaciele Eli. Wszyscy mieszkańcy Oławy okazali swoją hojność, wrzucając do puszek datki na rehabilitację i leczenie Eli. A licytując piękne dzieła podarowane specjalnie na tę okazję, zapewnili Eli naprawdę duży zastrzyk tak potrzebnej gotówki na leczenie. Co i za ile wylicytowano?

Anioł 1050 zl

Łapacz Snów 300zl

Obraz 900zl

Obraz pejzaż 800zl

CD Zalewski 100zl

Voucher Sasanka 1000zl

CD Hey 450zl

Sesja Zdjęciowa 250 zl

Talent Szymona Barabacha 303 zl

Oprócz tego przy stoisku Fundacji DKMS była możliwość zarejestrowania sie do krajowego rejestru dawców szpiku (DKMS). Do grona dawców dołączyło aż 18 osób! Ogółem na leczenie Eli zebrano aż 12 tysięcy złotych! A sam koncert trwał dłużej  niż było to zaplanowane, a to oznacza tylko jedno: WYDARZENIE BYŁO NIESAMOWITE !! 🙂 Goście wyjątkowo dopisali i wychodzili z ogromnym uśmiechem na twarzy. Otrzymany przy wyjściu list z podziękowaniami od Eli stał się wyjątkową pamiątką i podkreślił wyjątkowość relacji, jaka łączyła wszystkie dobre i chętne do pomocy serca.

Dziękujemy, że byliście z nami!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon