Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Nasza Ela jest już po operacji, najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dni czeka ją kolejna….a później już tylko STAWIANIE NA NOGI!

Nasze dotychczasowe działania były dla Eli ogromnym zastrzykiem energii, dały siłę do walki z chorobą. Patrząc jak czyta kartki i laurki, ogląda film, czyta komentarze i widzi ogromną ilość kciuków, można jednoznacznie stwierdzić , że było warto!

Przed Elą lada dzień rozpoczyna się proces długotrwałej rehabilitacji. Po wyjściu ze szpitala Ela będzie potrzebowała stałej opieki , codziennej wizyty rehabilitanta, dłuższego pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym. Na to wszystko potrzebne są pieniądze. Wszystkim nam bardzo zależy na tym, aby Ela stanęła na nogi jak najszybciej. Chcemy połączyć siły i na drodze do rehabilitacji usunąć „przyziemne” przeszkody, które ograniczają tak wspaniałego człowieka, jakim jest Ela! Mimo wszystko będzie musiała poradzić sobie z bólem, rakiem, spadkiem energii i wyczerpaniem chorobą. I dlatego wciąż musimy jej udzielać wsparcia. Tym razem chodzi nie tylko o mentalne towarzyszenie i słowa otuchy.

Wszystkich, którzy chcą pomagać i potrafią się podzielić tym, co posiadają gorąco zachęcamy do udziału w organizowanych akcjach charytatywnych, tworzenia zbiórek w miejscu pracy i zamieszkania oraz do wpłaty dowolnych sum na konto:

Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły

57 95850007 2004 0000 1145 0001

Tytuł przelewu: Darowizna

Kochani! Pamiętajcie, że możecie przekazać każdą kwotę – po prostu wybierzcie taką, jaką będzie najlepiej dopasowana do Waszych indywidualnych możliwości. Razem na pewno uda nam się wesprzeć Elę w rehabilitacji!

Prosimy, nie zapomnijcie też, żeby w tytule przelewu koniecznie umieścić słowo DAROWIZNA!! przelewy z zagranicy dotrą na konto w złotówkach i powinny wyglądać tak:

 SWIFT: GBWCPLPP, IBAN: PL 57 95850007 2004 0000 1145 0001

Chyba, że wolicie wspierać takie akcje za pomocą PayPalelciawoj@interia.pl

No to zaczynamy zbiórkę! START!

 

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon