Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Będziemy wspierać Elę!

Sty 5, 2017 | 0 komentarzy

Ela!

Zawsze, gdy tylko dowiadywałaś się, że ktoś jest chory i potrzebuje pomocy, natychmiast ruszałaś do działania. Nie widziałaś przeszkód, nie zastanawiałaś się, jakie będą tego koszty. Nie czekałaś aż ktoś Ci w tym pomoże lub do momentu, gdy znajdą się sponsorzy. Miałaś cel – nie patrzyłaś na swoje zdrowie, nie zrażały Cię odmowy. Ty z uśmiechem na twarzy – często z ukrytym, ale widocznym dla bliskich grymasem bólu – szłaś do przodu, dosłownie jak „petarda”.

To Ty ściągnęłaś do naszego miasta biegaczy z całej Polski, którzy swoim udziałem wspierali osoby chore na raka. To Ty zgromadziłaś na stadionie biegaczy i wiele wiele innych osób, żeby pomóc chorym dzieciaczkom. To, co robisz jest wspaniałe: pokazujesz chorym, że trzeba walczyć, żyć, działać. Bez Ciebie nie wyobrażamy sobie żadnej imprezy charytatywnej , bez Ciebie nie wyobrażamy sobie Oławy.

Ela – my bez Ciebie nie potrafimy tego zrobić. Jesteś nam bardzo potrzebna. Kto znajdzie takich sponsorów? Kto przygotuje paczki dla ubogich? Kto zadba o każdy najmniejszy szczegół imprezy?

Ty i nikt inny nie zrobi tego lepiej. Bez Ciebie to nie będzie już to samo.

Dlatego chcemy i musimy postawić Cię na nogi. Chcemy też prostymi słowami wyrazić, ile dla nas znaczysz.

Co chcecie powiedzieć Eli?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon