Zaznacz stronę

Wspieraj Elę razem z nami

Przekaż datekPrzekaż pomysł

Akcja niespodzianka

Mar 29, 2017 | 2 Komentarze

Przyszła pora na prawdziwe świętowanie. I rzeczywiście, jest co świętować, bo udało się nam osiągnąć nasz tytułowy cel .

POSTAWILIŚMY ELĘ NA NOGI!

A wszystko to miało miejsce w jeden z pięknych, marcowych dni. Rodzina, przyjaciele i znajomi Eli połączyli swoje siły i wspólnie zgromadzili się w Centrum Odnowy Biologicznej w Oławie. Po co? To była niespodzianka!

Zadbali o piękny wystrój sali, kolorowe balony, pyszne ciasta i przekąski oraz o niepowtarzalną atmosferę unoszącą się w powietrzu. Światło zgasło. W każdym kącie i zakamarku, spowity ciemnością, krył się szczery przyjaciel Eli. Zegar bardzo powoli odmierzał sekundy, minuty.. Można było wyczuć to radosne napięcie i niecierpliwe oczekiwanie.

Gdy drzwi się otworzyły, gdy zwabiona pod zupełnie innym pretekstem Ela, pojawiła się na miejscu, zdziwieniu i okrzykom radości nie było końca. Radośnie rozbrzmiało głośne „Sto lat”, a całą salę wypełnił uśmiech i łzy szczęścia. Wesołe powitanie i szczere życzenia wkrótce ustąpiły miejsca kolejnej atrakcji. Wyświetlony krótki filmik i uwiecznione w nim najpiękniejsze chwile z koncertu, niezwykle wzruszyły Elę. Wtedy przyszedł czas na tańce i zabawy. Dobry nastrój i pogodny uśmiech nie opuszczały nikogo.

To były wyjątkowe chwile. To był ten czas, kiedy Ela rzeczywiście stanęła na nogi – poczuła, że otaczają ją życzliwi ludzie oraz pełna energii radośnie spędziła ten piękny marcowy dzień. Jej bystry wzrok wyraźnie sugerował, że już się szykuje do pomagania innym, zasilona ogromną dawką pozytywnej energii. Ela odżyła!

Kochani, dziękujemy Wam za zaangażowanie, życzliwość i pomoc! To chyba najpiękniejszy prezent, jaki można podarować drugiemu człowiekowi… I taki prezent postawił Elę na nogi!

 

2 komentarze

 1. Ela

  Nie wiem jak mam dziękować za przepiękną niespodziankę.
  Jesteście cudowni Jeszcze raz wielkie dzięki buziaki

  Odpowiedz
  • MarK

   Dla Ciebie zawsze ;))

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij pole aby wysłać wiadomość *

stawiamyelenanogi-favicon Komitet Społeczny Pomoc Dla Elżbiety Wojdyły. Numer konta: 57958500072004000011450001. Tytuł przelewu: Darowizna stawiamyelenanogi-favicon